OBIADY U GOSI KOPERNIKA

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 1150 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Obiady u Gosi Kopernika. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

15 cze 2026 o 14:55 Bardzo smaczne, smak domowego obiadu!
12 cze 2026 o 19:54 jedzenie przepyszne tylko trochę kiepsko zapakowane, cały sos wypłynął poza opakowanie
27 maj 2026 o 18:46 Szybko, smacznie i bezproblemowo ;) Smak jak u mamy
25 maj 2026 o 17:55 Bardzo polecam, pyszne obiadki, świeże jakościowe.
19 maj 2026 o 17:19 Zamówienie jak zwykle szybko dostarczone! Przepyszne zupy i drugie dania, jak od mamy! Oby tak dalej. Wielkie dzięki dla całej ekipy :D
15 maj 2026 o 13:09 Pyszne jak zawsze. Żurek wymiata, wszystkie inne obiady domowe się chowają