Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Obiady u Gosi Kopernika. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Jozwiak
15 cze 2026 o 14:55
Bardzo smaczne, smak domowego obiadu!
Gosia
12 cze 2026 o 19:54
jedzenie przepyszne tylko trochę kiepsko zapakowane, cały sos wypłynął poza opakowanie
Wiktoria
27 maj 2026 o 18:46
Szybko, smacznie i bezproblemowo ;) Smak jak u mamy
Krystian
25 maj 2026 o 17:55
Bardzo polecam, pyszne obiadki, świeże jakościowe.
Klaudia
19 maj 2026 o 17:19
Zamówienie jak zwykle szybko dostarczone! Przepyszne zupy i drugie dania, jak od mamy! Oby tak dalej. Wielkie dzięki dla całej ekipy :D
Rafał
15 maj 2026 o 13:09
Pyszne jak zawsze. Żurek wymiata, wszystkie inne obiady domowe się chowają